Färglitografi Axel Olsson

900806

AXEL OLSSON (1899-1986), komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bildyta ca 19x28 cm

Konst, Nutida

Linnégatan 21, Norrköping

Färglitografi Axel Olsson

Budhistorik (3 bud)

7039192
7039171
7038397

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.