Gnistgaller

900841

GNISTGALLER, 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 30, 58x40 xm

Slitage

Diverse

Rum 20

Gnistgaller

Budhistorik (14 bud)
7037952
950
7035945
900
7037948
850
7035945
7037946
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.