Peter Palffy

900881

PETER PALFFY (1899-1988): Komposition, litografi, signerad och daterad 1960, ca 43x54 cm

Tavelvagn 1

Peter Palffy

Budhistorik (3 bud)

7038399
7028370
7021874

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.