Oidentifierad konstnär oljemålning

900901

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, kvinnoporträtt, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 59x47 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
7038083
4 200
7037291
7036451
3 600
7036450
3 200
7035682

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.