Dagbädd

900942

DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft, bambu och rotting, höjd ca 33, 196x97 cm

Skador, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Dagbädd

Budhistorik (15 bud)
7037791
2 800
7037036
2 600
7037790
2 600
7037036
2 400
7037739

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.