Gunnar Johnsson oljemålning

900987

GUNNAR JOHNSSON (1917-2007): "Skärgårdshöst", signerad, olja på duk, ca 65x65 cm

Tavelvagn 1

Gunnar Johnsson oljemålning

Budhistorik (24 bud)
7039217
2 400
7038863
7039216
7038863
7039215
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.