Handspegel 1930-tal funkis

901000

HANDSPEGEL, tenn, 1930-tal, funktionalism, handtag av bakelit, 14x14 cm

Bruksslitage

Diverse, Hem

Monter 9

Handspegel 1930-tal funkis

Budhistorik (8 bud)
7039385
850
7025289
7025288
550
7025287
500
7025286
450

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.