Carl August Fahlgren oljemålning

901019

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Landskapsmotiv med stugor, signerad och daterad CA Fahlgren 1863, olja på duk, ca cm

Konst, Äldre måleri

Fack 30

Budhistorik (16 bud)
7039337
7039335
2 800
7039336
2 800
7039335
2 600
7038662
2 400

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.