Ed Finnel fotografi föreställande Neil Young

908461

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young and Crazy Horse, "Fall Tour", Los Angeles, 4 Novemer 1976, signerad Ed Finnell, numrerad 19/50, analogt fotografi silvergelatin, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 50.8x40.6 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
7159292
650
7158837
600
7158574
550
7158069
450
7147980

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.