Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

908477

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ''Tour of the Americas'', Los Angeles, 13 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, bladstorlek ca 40.6x50.8 cm

Oramat blad

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
7159101
850
7158634
7142322
750
7156363
700
7142322
650

Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.