Oljemålning Bengt Orup

909393

BENGT ORUP (1919-1996): "Romerskt Fragment", signerad Orup, betitlad samt daterad 1961 a tergo, olja på duk, ca 49x60 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Bengt Orup

Budhistorik (28 bud)
7142022
5 200
7141999
5 000
7142016
4 800
7141999
4 400
7142006
4 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.