KG Nilson serigrafi

910547

K-G NILSON (född 1942): komposition , signerad och daterad KG Nilson 1974, numrerad 68/110, dagermått 31/150, färgserigrafi, ca 65x51 cm

Lös blad med passepartout

KG Nilson serigrafi

Budhistorik (12 bud)
7145267
7131419
750
7145266
750
7131419
700
7145265
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.