Bordslampa

910567

BORDSLAMPA, 1800/1900-tal, 1 ljuspunkt, majolika samt förgylld zink, textil skärm, höjd med skärm ca 67 cm

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (41 bud)
7145316
7 400
7145310
7 200
7145306
7 000
7145307
6 800
7145306
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.