Lennart Derwinger

910922

LENNART DERWINGER (1937-2005), "Tecken", signerad och daterad 1984, akryl, mått ca 24x34 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Nutida

Linnégatan 21, Norrköping

Lennart Derwinger

Budhistorik

2021-05-04 kl 14:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.