Bokhylla 1900-talets första hälft

910999

BOKHYLLA, 1900-talets första hälft, alm och björk, flyttbara hyllplan, höjd ca 75, 150x28 cm

Repor, märken, baksida med hål

Möbler, Hyllor

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

7144688
7144687
750

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.