Sidobord

911174

KLAFFBORD, valnöt, mässingsbeslag, kopplat underrede, 54x84 (128), höjd ca 60 cm

Slitage, repor, märken

Möbler, Soffbord, sidobord

Drottninggatan 36, Malmö

Sidobord

Budhistorik

2021-05-04 kl 13:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.