Skåp 1700-tal

911789

SKÅP, 1700-talets andra hälft, gustavianskt, 2-delat, brutet krön, nederdel med lådor, dörrar och lådfronter med räfflor, inredning med hyllplan samt skedhylla, höjd ca 180, 110x36 cm

Nyckel finns

Senare underrede, listdel saknas, senare bemålning

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Skåp 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
7141731
7136787
7140770
7136787
1 700
7140769
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.