Josep Baques

911795

JOSEP BAQUES (född 1931): "Horse", signerad Baqués, färglitografi, 199/250, bladmått ca 53x36 cm

Tavelvagn 2

Josep Baques

Budhistorik (17 bud)
7145460
7145458
7145453
7145452
950
7145450
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.