Josep Baques

911799

JOSEP BAQUES (född 1931): "Bird", signerad Baqués, färglitografi, 47/250, bladmått ca 53x36 cm

Tavelvagn 2

Josep Baques

Budhistorik (17 bud)
7145492
7145491
7145486
7145489
950
7145486
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.