Nils-Folke Knafve oljemålning

911981

NILS-FOLKE KNAFVE (1905-1996): "Från Arild", signerad Knafve, olja på pannå, ca 27x35 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Nils-Folke Knafve oljemålning

Budhistorik (10 bud)
7145206
750
7145170
700
7130789
650
7143817
600
7130789
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.