Lennart Engström - Roxette

912350

LENNART ENGSTRÖM (1953): "Roxette", signerad och numrerad L.Engström 2/8, foto/bild, bildmått ca 47x31 cm

Konst, Grafik, Fotografi

Tavelvagn 3

Lennart Engström - Roxette

Budhistorik (11 bud)
7145448
7145439
7145439
850
7135371
7135371
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.