Dragkista sengustaviansk

912498

DRAGKISTA, sengustaviansk, fanerad med mahogny, intarsia, beslag av mässing, två-delad, överdel med skrivklaff och låda, bakomvarande inredning, underdel med tre lådor, höjd ca 138, 128x52 cm

Fanérskador, bruksspår

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Dragkista sengustaviansk

Budhistorik (4 bud)

7135150
1 300
7132835
750
7132834
7129507

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.