Handspegel Stave

912562

SYLVIA STAVE, handspegel, Hallberg, 1930-tal, tenn, handtag m dekor av kvinnofigurer, märkt S Stave Hallberg, längd ca 23 cm

Lagning, foliering m smärre skador

Speglar

Monter 12

Handspegel Stave

Budhistorik (5 bud)
7145377
450
7145340
7126559
7143908
7126559

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.