Vinställ

912741

VINSTÄLL, 1900-tal, smide, höjd ca 110, 116x56 cm

Korroderingar, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Vinställ

Budhistorik (10 bud)
7144499
7144143
7144498
7144143
7144497
1 400

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.