Nicholas Hondrogen, skulptur

912934

NICHOLAS HONDROGEN (född 1952): skulptur, brons, trä på granitskiva, monogramsignerad -74, numr 1/1, ca 47x50 cm

OBS: tung, granitskiva med nagg, lös del

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

Nicholas Hondrogen, skulptur

Budhistorik (1 bud)

7142262
2021-05-04 13:59:48

2021-05-05 kl 10:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.