Vägglampor Arteluce

917527

VÄGGLAMPOR, 3 st, Arteluce, "Piperita", 1900-talets senare del, välvt glas med fäste i metall, höjd ca 25, bredd 26 cm

Bruksslitage, 1 st i behov av översyn

Belysning, Vägglampor, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Vägglampor Arteluce

Budhistorik (2 bud)

7189704
7187698

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.