Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next

Auctions Folk art (11)

508774
508786
509080
508757
Estimate: SEK 1 000 SEK
4 hours 55 minutes left, 2017-12-15, 19:54
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 1 200 SEK
Estimate: SEK 1 000 SEK
5 hours 15 minutes left, 2017-12-15, 20:14
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 950 SEK
Estimate: SEK 1 500 SEK
2 days left, 2017-12-17, 15:48
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 400 SEK
Estimate: SEK 1 500 SEK
2 days left, 2017-12-17, 21:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 500 SEK

509354
509584
509539
509541
BONADSMÅLNING, sydsverige, daterad 1851, ca 53x238 cm
Estimate: SEK 3 000 SEK
4 days left, 2017-12-19, 11:06
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 3 200 SEK
FAT, 3 st., 17/1800-tal, tenn, diameter ca 30-38 cm
Estimate: SEK 1 500 SEK
4 days left, 2017-12-19, 14:24
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 350 SEK
Estimate: SEK 2 000 SEK
5 days left, 2017-12-20, 10:20
Magasin 5, Stockholm

FAT, 5 st, tenn, 17/1800-tal, diameter 35x40 resp 53x37 cm
Estimate: SEK 2 000 SEK
5 days left, 2017-12-20, 17:08
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 1 000 SEK

509651
510032
509983
Estimate: SEK 2 000 SEK
5 days left, 2017-12-20, 20:48
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 500 SEK
Estimate: SEK 2 500 SEK
6 days left, 2017-12-21, 16:45
Bid: SEK 1 200 SEK
Estimate: SEK 6 000 SEK
6 days left, 2017-12-21, 21:46
Baltzarsgatan 6, Malmoe

Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next