Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next

Auctions Folk art (3)

663418
662802
663636
DALAHÄST, målat trä, 1900-talet första hälft, höjd 13 cm
Estimate: 1 000 SEK
1 day left, 2019-07-19, 20:45
Magasin 5, Stockholm

BOCKBORD, 1700-tal, lackad furu, höjd ca 77, 174x74 cm
Estimate: 3 000 SEK
1 day left, 2019-07-19, 21:24
Magasin 5, Stockholm
Bid: 500 SEK
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2019-07-23, 20:00
Magasin 5, Stockholm