Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next

Auctions Folk art (8)

814055
807479
815029
812822
Estimate: 5 000 SEK
25 minutes left, 2020-09-23, 15:10
Bid: 13 500 SEK
ULLKORG, allmoge, trä, omkring 1900, ca 74x44x35 cm
Estimate: 1 000 SEK
3 hours 55 minutes left, 2020-09-23, 18:40
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 1 100 SEK
DUBBELSÅG, OK, med kedja och krokar, 1800-tal
Estimate: 1 000 SEK
5 hours 13 minutes left, 2020-09-23, 19:58
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2020-09-25, 11:38
Bid: 350 SEK

817180
814572
817182
817655
VINDFLÖJEL, järnsmide, 1800-talets senare del, höjd 121 cm
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2020-09-27, 12:45
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
Estimate: 4 000 SEK
4 days left, 2020-09-27, 15:47
Bid: 2 000 SEK
HINK, laggad, handtag av järnsmide, 1800-tal, höjd 32 cm
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2020-09-27, 19:23
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
Estimate: 1 000 SEK
5 days left, 2020-09-28, 19:10
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK

Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next