Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (26)

 
553451
553983
554193
552952
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets andra hälft, stomme i trä ...
Estimate: 1 500 SEK
20 hours 3 minutes left, 2018-06-20, 16:08
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, ...
Estimate: 1 000 SEK
22 hours 1 minutes left, 2018-06-20, 18:06
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bid: 300 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets mitt, s k glasmästarspegel, ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2018-06-21, 10:36
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
SPEGEL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, förgylld och ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2018-06-21, 15:22
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bid: 500 SEK
 
554152
554245
554221
554415
SPEGEL, empire, 1800-talets andra kvartal, dekor i ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2018-06-21, 19:14
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, sengustaviansk omkring 1800, med infällda gouacher, ...
Estimate: 5 000 SEK
3 days left, 2018-06-22, 17:12
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 1 600 SEK
SPEGEL, sengustaviansk, sannolikt Carl Fredrik Beurling ...
Estimate: 3 000 SEK
3 days left, 2018-06-22, 18:08
Magasin 5, Stockholm
Bid: 450 SEK
SPEGELTRYMÅ, Louis XVI stil, 1800-talets andra hälft, med ...
Estimate: 8 000 SEK
4 days left, 2018-06-23, 11:42
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
 
554617
554832
554837
554544
SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserad delvis skuren ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2018-06-23, 15:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, Luxus, Vittsjö, massiv teak, med ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2018-06-23, 15:15
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, massiv teak, ca 127x59 cm
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2018-06-23, 17:09
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, 1960/70-tal, rotting, ca 44x44 cm
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2018-06-24, 11:06
Magasin 5, Stockholm
 
 
554201
553461
554653
554650
SPEGEL, förgylld, 1700-talets mitt, tidig rokoko, skuren ...
Estimate: 8 000 SEK
5 days left, 2018-06-24, 20:24
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
GOLVSPEGEL, 1900-talets mitt, regencystil, mörkbetsat trä, ...
Estimate: 1 500 SEK
6 days left, 2018-06-25, 12:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, 1900-talets senare del, förgylld och bemålad i ...
Estimate: 4 000 SEK
6 days left, 2018-06-25, 14:32
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets senare del, rikligt snidat ...
Estimate: 3 000 SEK
6 days left, 2018-06-25, 18:08
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
554652
554153
554690
555317
SPEGEL, 1800-talets sista kvartal, rikligt förgylld och ...
Estimate: 3 000 SEK
6 days left, 2018-06-25, 18:16
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
SPEGEL, 1800-talets början, sengustaviansk, antikiserande ...
Estimate: 6 000 SEK
6 days left, 2018-06-25, 19:48
Magasin 5, Stockholm
Bid: 4 000 SEK
SPEGEL, Karl Johan, 1800-tal, fanérad i mahogny, 120x52 cm
Estimate: 1 000 SEK
6 days left, 2018-06-25, 20:12
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL, 1800-tal, empire, förgylld och bronserad, dekor av ...
Estimate: 5 000 SEK
7 days left, 2018-06-26, 12:42
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
 
554276
553289
555277
555278
SPEGEL, 1900-talets början, gustaviansk stil, bronserad, ...
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2018-06-26, 13:46
Makadamgatan 11, Helsingborg
 
SPEGEL, svensk empire, förgylld och bronserad, dekor i ...
Estimate: 2 000 SEK
7 days left, 2018-06-26, 14:04
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, Karl Johan ...
Estimate: 2 500 SEK
7 days left, 2018-06-26, 19:20
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal, krön med Gustav ...
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2018-06-26, 20:00
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
554560
555101
GOLVSPEGEL, 1900-talets andra hälft, svartlackerat järn, ...
Estimate: 2 000 SEK
7 days left, 2018-06-26, 20:40
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
BAGN MÖBELINDUSTRI, spegel och byrå, Bruksbo, Norge ...
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2018-06-26, 21:28
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK