Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (32)

 
883604
882386
882367
884995
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, förgylld, fasettslipat ...
Estimate: 1 500 SEK
39 minutes left, 2021-03-05, 11:36
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 700 SEK
SPEGEL, samtida, antikvitmålad träram med dekor, ...
Estimate: 1 200 SEK
5 hours 30 minutes left, 2021-03-05, 16:27
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
SPEGEL, teak, ca 1960-tal, höjd ca 109, bredd 44,5 cm
Estimate: 1 000 SEK
9 hours 25 minutes left, 2021-03-05, 20:22
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 550 SEK
SPEGEL, art deco 1930-tal, delvis bronserad ram av trä, ...
Estimate: 1 500 SEK
10 hours 39 minutes left, 2021-03-05, 21:36
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 300 SEK
 
885223
885976
882023
883055
SPEGEL, sannolikt Nordiska Kompaniet, 1900-talets mitt, ram ...
Estimate: 3 000 SEK
1 day left, 2021-03-06, 16:22
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 1 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, spegel med bord, "Harding", bonad ...
Estimate: 2 000 SEK
1 day left, 2021-03-06, 19:08
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
SPEGEL, 1930-tal, dekor av hjortdjur och träd, bredd 42 cm, ...
Estimate: 800 SEK
1 day left, 2021-03-06, 20:28
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 300 SEK
SPEGEL, Thors Glasmästeri, bronserad ram, märkt med ...
Estimate: 800 SEK
2 days left, 2021-03-07, 18:15
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 300 SEK
 
885571
886027
884283
886394
SPEGEL, textilklädd och förgylld träram, ca 146x42 cm
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2021-03-07, 20:04
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL,1900-talets första hälft, förgylld samt bronserad, ...
Estimate: 2 000 SEK
3 days left, 2021-03-08, 12:01
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
SPEGEL, samtida, bronserad ram, fasettslipat spegelglas, ca ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2021-03-08, 12:28
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, empire, 1800-tal, förgylld samt bronserad, dekor i ...
Estimate: 4 000 SEK
3 days left, 2021-03-08, 13:24
Magasin 5, Stockholm
Bid: 2 000 SEK
 
884392
886716
884382
885284
SPEGEL, 1900 tal, fasettslipat glas, ca 92x47cm
Estimate: 1 000 SEK
3 days left, 2021-03-08, 14:03
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, ...
Estimate: 2 500 SEK
3 days left, 2021-03-08, 17:01
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 100 SEK
SPEGEL, Art deco stil, valnötsfanér, facettsilpat glas ca ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2021-03-08, 18:05
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
COLM KELLER, spegel, "Made by Eimear", samtida, De Nord, ...
Estimate: 2 000 SEK
3 days left, 2021-03-08, 18:07
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
885557
886576
886968
887493
IKEA, "Regnaholm", spegellampetter, 1 par, Ikeas ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2021-03-08, 21:30
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 400 SEK
VÄGGSPEGEL, SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, 1920/30-tal, ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2021-03-08, 21:50
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad, dekor i ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2021-03-09, 11:44
Magasin 5, Stockholm
Bid: 450 SEK
SPEGEL, rokokostil, bronserad, genombruten dekor av ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2021-03-09, 19:16
Drottninggatan 36, Malmoe
 
 
887195
887247
887184
887890
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanerad med mahogny, ca ...
Estimate: 2 000 SEK
4 days left, 2021-03-09, 20:35
Linnégatan 21, Norrköping
 
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, ...
Estimate: 2 500 SEK
4 days left, 2021-03-09, 21:07
Magasin 5, Stockholm
Bid: 450 SEK
SPEGEL / VÄGGFÄLT, omkring 1900, gustaviansk stil, ...
Estimate: 10 000 SEK
4 days left, 2021-03-09, 21:27
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, mässing, med hängring ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2021-03-10, 10:30
Magasin 5, Stockholm
 
 
887979
888296
887242
887986
SPEGEL, 1900-talets mitt, Fröseke, AB Nybrofabriken, ram ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2021-03-10, 13:16
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL, "Romantico", samtida design, etsad dekor, bakstycke ...
Estimate: 5 000 SEK
5 days left, 2021-03-10, 13:30
Drottninggatan 36, Malmoe
 
HALLMÖBEL, 1900-talets andra hälft, furu, bestående av ...
Estimate: 1 000 SEK
5 days left, 2021-03-10, 17:00
Linnégatan 21, Norrköping
 
SPEGEL, design Kuvastin, Finland, 1967, teak, märkt på ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2021-03-10, 19:27
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
 
887989
885756
886341
886250
SPEGEL, Hovmantorp, 1950/60-tal, stomme i fanerad teak, ...
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2021-03-10, 19:33
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, karl johan, 1800-tal, mahognyfanér, ca 105x54 cm
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2021-03-10, 19:34
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
SPEGELLAMPETT, omkring 1800, sengustaviansk, ljusarm i ...
Estimate: 10 000 SEK
5 days left, 2021-03-10, 21:05
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, ca 72x88 ...
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2021-03-10, 21:29
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online