Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (22)

 
632975
636855
637137
637257
SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko av Göbels art, dekor i ...
Estimate: 8 000 SEK
2 hours 45 minutes left, 2019-04-21, 21:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 700 SEK
JONAS LINDVALL, ''Miss Holly hög'' spegel, samtida, Stolab, ...
Estimate: 1 500 SEK
1 day left, 2019-04-22, 20:52
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 500 SEK
SPEGEL, Eriksmåla, stomme i trä samt blyinfattning, ca ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2019-04-23, 12:16
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, 16/1700-tal, barock, skuren dekor i form av örn och ...
Estimate: 6 000 SEK
2 days left, 2019-04-23, 12:40
Magasin 5, Stockholm
Bid: 3 400 SEK
 
635080
636841
637333
637942
SPEGEL, 1800-tal, bemålat överstycke med landskapsscen, ca ...
Estimate: 3 000 SEK
2 days left, 2019-04-23, 16:30
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 1 000 SEK
SPEGEL, bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2019-04-23, 18:30
Magasin 5, Stockholm
Bid: 2 200 SEK
SPEGEL i form av båtventil, 1900/2000-tal, mässing, ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2019-04-24, 15:42
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 650 SEK
SPEGEL, 1800-talets början, svensk empire, förgylld, skuren ...
Estimate: 3 000 SEK
5 days left, 2019-04-26, 12:02
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
 
637762
638512
637522
638573
HANS AGNE JAKOBSSON, spegel, mässing, 1960-tal, ...
Estimate: 3 000 SEK
5 days left, 2019-04-26, 17:00
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 500 SEK
BORDSSPEGEL, rokokostil, 1900-tal, metall, höjd ca 44 cm
Estimate: 1 000 SEK
5 days left, 2019-04-26, 18:34
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bid: 300 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1800-talets slut, förgylld, dekor med ...
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2019-04-26, 21:20
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGEL, 1920-tal, fasettslipat glas, höjd 161 x 55 cm
Estimate: 2 000 SEK
6 days left, 2019-04-27, 12:12
Magasin 5, Stockholm
Bid: 450 SEK
 
638576
638647
638700
636339
SPEGEL, omkring 1900, empirestil, mahognyfanér, ca 174 x 81 ...
Estimate: 1 000 SEK
6 days left, 2019-04-27, 12:36
Makadamgatan 11, Helsingborg
 
SIDOBORD, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld samt ...
Estimate: 1 200 SEK
6 days left, 2019-04-27, 18:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, 72x40 cm
Estimate: 1 200 SEK
6 days left, 2019-04-27, 19:21
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, stockholmsarbete i rokoko, av Niclas Meunier ...
Estimate: 10 000 SEK
7 days left, 2019-04-28, 11:14
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 4 800 SEK
 
637347
638124
638217
638219
SPEGEL, 1950-tal, teak med dekor av vågband i mässing, ...
Estimate: 2 000 SEK
7 days left, 2019-04-28, 12:34
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL, empirestil, 1800-tal, stomme i trä, ...
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2019-04-28, 16:10
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld samt bemålad, ...
Estimate: 2 000 SEK
7 days left, 2019-04-28, 16:42
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 450 SEK
SPEGEL, rokoko stil, 1900-tal, höjd ca 100 cm
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2019-04-28, 16:46
Geijersgatan 14, Gothenburg
 
 
638231
638327
SPEGEL, gustaviansk still, 1900-tal, höjd ca 93 cm
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2019-04-28, 17:04
Geijersgatan 14, Gothenburg
 
SPEGEL, empirestil, 1800-talets slut, stomme i trä, dekor i ...
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2019-04-28, 18:00
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK