Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next

Auctions Mirrors (9)

658079
656177
657571
658201
Estimate: 1 200 SEK
4 minutes left, 2019-06-26, 12:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 2 000 SEK
Estimate: 1 000 SEK
2 hours 32 minutes left, 2019-06-26, 14:28
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bid: 2 200 SEK
SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld dekor, höjd ca 116x47 cm
Estimate: 4 000 SEK
1 day left, 2019-06-27, 11:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 900 SEK
Estimate: 2 000 SEK
1 day left, 2019-06-27, 21:45
Bid: 500 SEK

657036
658378
657063
658632
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2019-06-29, 21:06
Magasin 5, Stockholm
Bid: 600 SEK
Estimate: 3 000 SEK
3 days left, 2019-06-29, 21:10
Baltzarsgatan 6, Malmoe
Bid: 300 SEK
Estimate: 1 200 SEK
3 days left, 2019-06-29, 21:56
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
Estimate: 1 000 SEK
4 days left, 2019-06-30, 19:05
Bid: 700 SEK

658752
SPEGEL, 1900-talets slut, målad metallram, diameter ca 68 cm
Estimate: 1 200 SEK
5 days left, 2019-07-01, 15:24

Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next