Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (11)

 
521070
521113
521354
521339
SPEGEL MED KONSOLBORD, mahogny, 1800-talets andra kvartal, ...
Estimate: SEK 15 000 SEK
2 hours 34 minutes left, 2018-02-19, 19:30
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 11 500 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets första hälft, förgylld, ca ...
Estimate: SEK 1 500 SEK
4 hours 46 minutes left, 2018-02-19, 21:42
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 1 400 SEK
SPEGELAMPETT, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, ...
Estimate: SEK 1 500 SEK
17 hours 16 minutes left, 2018-02-20, 10:12
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 500 SEK
SPEGEL, Italien, rokokostil, guldbemålad, höjd ca 91 cm
Estimate: SEK 1 500 SEK
2 days left, 2018-02-21, 19:04
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: SEK 700 SEK
 
521345
521527
522200
522313
SPEGEL med KONSOLBORD, empirestil, 1850-tal, bägge ...
Estimate: SEK 5 000 SEK
2 days left, 2018-02-21, 19:40
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: SEK 2 400 SEK
SPEGEL, 1800-tal, senempire, bronserad, dekor med palmetter ...
Estimate: SEK 6 000 SEK
2 days left, 2018-02-21, 21:26
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 1 800 SEK
THOMAS BARKER OF BATH (1769-1847): "The woodland path", ...
Estimate: SEK 6 000 SEK
3 days left, 2018-02-22, 20:57
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 3 000 SEK
SPEGEL, gustaviansk, Stockholm, (1784), med Stockholms ...
Estimate: SEK 20 000 SEK
4 days left, 2018-02-23, 13:30
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: SEK 11 000 SEK
 
522579
522627
522601
ÅMELLS MÖBLER, "Gamla Sverige", spegellampetter, 1 par, för ...
Estimate: SEK 1 200 SEK
5 days left, 2018-02-24, 14:39
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 350 SEK
SPEGEL, nyrokoko, bronserad, höjd ca 136x61 cm
Estimate: SEK 1 500 SEK
5 days left, 2018-02-24, 16:24
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 500 SEK
SPEGEL med konsolbord, nyrokoko, dekor i pastellage, dekor ...
Estimate: SEK 5 000 SEK
5 days left, 2018-02-24, 20:20
Magasin 5, Stockholm
Bid: SEK 400 SEK
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online