Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (11)

 
563477
563051
563068
563578
SPEGEL, förgylld samt bemålad, 1800-talets första hälft, ...
Estimate: 3 000 SEK
1 day left, 2018-08-16, 19:30
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt till andra hälft, ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2018-08-17, 13:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 900 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, senempire,1800-talets mitt, fanérad ...
Estimate: 4 000 SEK
2 days left, 2018-08-17, 15:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 750 SEK
RAKSPEGEL, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, lådor i ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2018-08-17, 20:27
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
 
563582
563683
563814
563162
SPEGEL MED KONSOLBORD, förgylld och bronserad, omkring år ...
Estimate: 3 000 SEK
2 days left, 2018-08-17, 20:42
Magasin 5, Stockholm
Bid: 600 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, ...
Estimate: 3 000 SEK
3 days left, 2018-08-18, 12:10
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 850 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, bronserad samt ...
Estimate: 3 000 SEK
5 days left, 2018-08-20, 13:05
Baltzarsgatan 6, Malmoe
Bid: 1 900 SEK
SPEGEL, gustaviansk-stil, 1900-talets mitt, dekor i ...
Estimate: 1 500 SEK
6 days left, 2018-08-21, 16:36
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bid: 300 SEK
 
564122
564063
564308
SPEGEL, 1900-talets början, gustaviansk stil, bronserad, ...
Estimate: 1 000 SEK
6 days left, 2018-08-21, 17:04
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1900-tal, rokokostil, bronserad ...
Estimate: 2 000 SEK
6 days left, 2018-08-21, 19:15
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGEL, sengustavianskt stockholmsarbete av Georg Lindberg ...
Estimate: 8 000 SEK
7 days left, 2018-08-22, 21:42
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK