Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (31)

 
758583
759486
758522
756290
SPEGEL, 1900-tal, förgylld och bronserad, ca 70x48 cm
Estimate: 800 SEK
5 hours 34 minutes left, 2020-04-08, 19:17
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 350 SEK
LÅDSPEGEL, rokoko, 1700-tal, skuren dekor, förgylld, med ...
Estimate: 15 000 SEK
5 hours 39 minutes left, 2020-04-08, 19:22
Magasin 5, Stockholm
Bid: 2 400 SEK
SPEGEL, metall, 1900-tal, barockstil, stomme i trä, höjd ca ...
Estimate: 1 500 SEK
5 hours 42 minutes left, 2020-04-08, 19:25
Magasin 5, Stockholm
Bid: 750 SEK
SPEGELLAMPETTER, 2 par, gustaviansk stil, 1900-tal, ...
Estimate: 800 SEK
6 hours 35 minutes left, 2020-04-08, 20:18
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
 
 
757843
754390
757284
758565
SPEGEL med BORD, empirestil, 1800-talets andra hälft, fanér ...
Estimate: 2 000 SEK
6 hours 41 minutes left, 2020-04-08, 20:24
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgylld och ...
Estimate: 1 500 SEK
6 hours 45 minutes left, 2020-04-08, 20:28
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 550 SEK
SPEGEL MED KONSOLBORD, fanerad i mahogny, 1800-talets ...
Estimate: 1 500 SEK
8 hours 2 minutes left, 2020-04-08, 21:45
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 300 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt, 2 st lampetter, fanerad med ...
Estimate: 1 200 SEK
21 hours 35 minutes left, 2020-04-09, 11:18
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 300 SEK
 
759794
758618
758584
758753
SPEGEL, 1700-tal, rokoko, bronserad, 2-delat glas, ca ...
Estimate: 6 000 SEK
21 hours 59 minutes left, 2020-04-09, 11:42
Magasin 5, Stockholm
Bid: 3 200 SEK
SPEGELLAMPETT, gustaviansk, 1700-talets slut, förgylld och ...
Estimate: 500 EUR
1 day left, 2020-04-09, 13:24
Södra kajen 14, Helsingfors
Bid: 320 EUR
SPEGEL, sent 1800-/tidigt 1900-tal, förgylld och bronserad, ...
Estimate: 800 SEK
1 day left, 2020-04-09, 18:46
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 300 SEK
SPEGEL, 1900-talet, åttkantig ram av mässing, ca 40 x 40 cm.
Estimate: 1 000 SEK
1 day left, 2020-04-09, 20:11
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
 
760292
758193
759123
758261
SPEGEL, omkring 1900, björk, bemålad blad dekor, ...
Estimate: 1 000 SEK
1 day left, 2020-04-09, 21:45
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad med ...
Estimate: 800 SEK
1 day left, 2020-04-09, 21:56
Linnégatan 21, Norrköping
 
SPEGELBYRÅ, 1900-tal, blandstil, stomme fanerad med ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2020-04-10, 10:06
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra kvartal, glas med etsad dekor, 69 ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2020-04-10, 14:06
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 500 SEK
 
759044
759624
757672
759656
SPEGEL, Louis XVI stil, mahognyfanerad med förgyllda ...
Estimate: 250 EUR
2 days left, 2020-04-10, 21:38
Södra kajen 14, Helsingfors
 
SPEGEL, 1700-tal, möjligen Danmark, rokoko, genombrutet ...
Estimate: 2 000 SEK
3 days left, 2020-04-11, 13:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 400 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, mahogny, målat ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2020-04-11, 13:36
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 300 SEK
SPEGEL, barock, konturerad form, bronserad träskuren dekor, ...
Estimate: 2 000 SEK
3 days left, 2020-04-11, 14:00
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 1 700 SEK
 
759056
759887
759349
759915
SPEGEL MED KONSOLBORD, rokokostil, 1900-tal, bronserat, ...
Estimate: 2 000 SEK
3 days left, 2020-04-11, 17:56
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 850 SEK
SPEGEL, empirestil, Danmark, 1900-tal, bland annat fanerad ...
Estimate: 150 EUR
4 days left, 2020-04-12, 15:02
Södra kajen 14, Helsingfors
 
SPEGEL, 1700-/1800-tal, bronserad, skuren dekor, ca 58x28 cm
Estimate: 800 SEK
4 days left, 2020-04-12, 17:06
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 300 SEK
SPEGEL, England, sent 1700-tal, fanerad med mahogny, delvis ...
Estimate: 150 EUR
4 days left, 2020-04-12, 18:12
Södra kajen 14, Helsingfors
Bid: 30 EUR
 
757814
759692
759291
760806
SPEGEL, 1970-tal, mörkbehandlad ek, ca 130x73 cm
Estimate: 1 000 SEK
4 days left, 2020-04-12, 21:07
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 300 SEK
SPEGLAR, 1-par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, ...
Estimate: 1 000 SEK
5 days left, 2020-04-13, 12:02
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
RAKSPEGEL, 1800-talets andra hälft, rikligt skuren dekor, ...
Estimate: 1 000 SEK
5 days left, 2020-04-13, 12:44
Linnégatan 21, Norrköping
 
SPEGEL, valnöt, 1950-tal, diameter ca 75 cm
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2020-04-13, 18:36
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
 
760683
761262
759833
SPEGELLAMPETT, 1800-tal, förgylld och bronserad, krön med ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2020-04-13, 19:25
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 300 SEK
SPEGEL, samtida, vitmetall, diameter 114 cm
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2020-04-13, 20:27
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL, 1700-talets slut, gustaviansk, kvicksilverfolierat ...
Estimate: 3 000 SEK
5 days left, 2020-04-13, 21:03
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 650 SEK
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK