Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (23)

 
791757
792691
790615
792680
SPEGELBRICKA, Murano, Italien, 1900-talets mitt/andra ...
Estimate: 2 000 SEK
1 hour 3 minutes left, 2020-07-09, 14:21
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 3 200 SEK
SPEGEL, teak, 1900-talets mitt, etikettmärkt "Glas-Mäster", ...
Estimate: 800 SEK
21 hours 6 minutes left, 2020-07-10, 10:24
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 300 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, bronserad, ...
Estimate: 800 SEK
1 day left, 2020-07-10, 19:12
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 300 SEK
SPEGEL med konsolbord, omkring år 1900, mahognyfanér, ...
Estimate: 2 000 SEK
1 day left, 2020-07-10, 20:48
Magasin 5, Stockholm
Bid: 550 SEK
 
791112
792354
792142
792513
SPEGEL, samtida, fassettslipad utsmyckning, diameter ca 80 ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2020-07-11, 10:14
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
 
GLAS MÄSTER, bordsspeglar, 1 par, vitlackerad plåt, ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2020-07-11, 11:20
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, bronserad, dekor av ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2020-07-11, 13:34
Magasin 5, Stockholm
Bid: 900 SEK
INDORI, 2000-tal, spegel samt pall med svart dyna, ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2020-07-11, 16:30
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
 
785607
792471
793029
792014
SPEGEL, 1900-tal, med texten "En trappa ne....", bronserad ...
Estimate: 1 000 SEK
2 days left, 2020-07-11, 17:08
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
SPEGELLAMPETT, Böhlmarks, mässing, 1950-tal, rund, S-märkt, ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2020-07-11, 17:26
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL, empire, 1800-tal, bronserad, pastellagedekor, ...
Estimate: 2 000 SEK
3 days left, 2020-07-12, 10:06
Magasin 5, Stockholm
Bid: 550 SEK
SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, för 1 ljus, ...
Estimate: 4 000 SEK
3 days left, 2020-07-12, 12:30
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 600 SEK
 
792640
792646
793067
793141
SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, bronserad, ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2020-07-12, 15:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, 1800-tal, sengustaviansk, bronserad, skuren dekor, ...
Estimate: 3 000 SEK
3 days left, 2020-07-12, 21:50
Magasin 5, Stockholm
Bid: 2 400 SEK
SPEGEL, 1950-tal, märkt G & T, teakbetsat trä, spegelglas ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2020-07-12, 21:52
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGEL, delvis förgylld, 1900-tal, senempirestil, höjd ca ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2020-07-13, 14:33
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
 
792952
793191
793527
792616
SPEGEL, s k solspegel, diameter ca 52 cm
Estimate: 1 200 SEK
4 days left, 2020-07-13, 16:27
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 800 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 18/1900-tal, svartlackerat med ...
Estimate: 3 000 SEK
4 days left, 2020-07-13, 20:30
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, 1920-tal, smide, blyinfattat glas, hylla med svart ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2020-07-14, 10:08
Magasin 5, Stockholm
 
SPEGEL, gystaviansk stil, Österlunds förgylleri, sent ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2020-07-14, 10:34
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 350 SEK
 
793835
793707
792220
SPEGEL, förgylld, 1800-talets slut, oval form, dekorkrön i ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2020-07-14, 12:00
Magasin 5, Stockholm
 
SOLSPEGEL, 1900-talets andra hälft, trämassa, diameter ca ...
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2020-07-14, 18:04
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld och ...
Estimate: 800 SEK
5 days left, 2020-07-14, 21:42
Linnégatan 21, Norrköping
Bid: 300 SEK
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK