Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Mirrors (14)

 
668627
668523
667636
666699
GOLVSPEGEL, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt med ...
Estimate: 5 000 SEK
6 hours 11 minutes left, 2019-08-19, 20:10
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 3 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, nyklassicism, stomme i ...
Estimate: 1 500 SEK
6 hours 59 minutes left, 2019-08-19, 20:58
Slakthusgatan 22, Stockholm
 
SPEGEL, empire, sannolikt Petter (Pehr) Gustaf Bylander ...
Estimate: 10 000 SEK
2 days left, 2019-08-21, 20:32
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 1 400 SEK
PIGTITTARE, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, valnöt, ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2019-08-21, 20:50
Geijersgatan 14, Gothenburg
 
 
663727
669082
669104
669275
SPEGEL, 1900-tal, oval, rotfanér, fasettslipat glas, ca 100 ...
Estimate: 800 SEK
3 days left, 2019-08-22, 17:44
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bid: 350 SEK
SPEGEL, metallram, belysning bakom spegelglaset, ca 170x55 ...
Estimate: 2 000 SEK
4 days left, 2019-08-23, 14:36
Baltzarsgatan 6, Malmoe
 
SPEGEL, Svenskt Tenn, Stockholm, ram klädd i tyg med dekor ...
Estimate: 4 000 SEK
4 days left, 2019-08-23, 14:42
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
SPEGEL, sk solspegel, 1900-talets senare del, bronserad ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2019-08-23, 16:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 500 SEK
 
669283
669386
669482
669196
SPEGEL samt SPEGELLAMPETTER, 1 par, tenn, oval form, ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2019-08-23, 16:15
Magasin 5, Stockholm
Bid: 450 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, bronserad, fasettslipat ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2019-08-23, 18:21
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 350 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, senempire, troligen ...
Estimate: 4 000 SEK
4 days left, 2019-08-23, 18:42
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1700-talets slut, ...
Estimate: 5 000 SEK
5 days left, 2019-08-24, 11:00
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
 
668554
669467
YASO SASAMOTO, spegel "Dulton Body Mirror", oval spegel, ...
Estimate: 2 000 SEK
5 days left, 2019-08-24, 19:24
Baltzarsgatan 6, Malmoe
Bid: 1 100 SEK
SPEGELLAMPETT, 1900-talets första hälft, förgylld och ...
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2019-08-24, 19:48
Magasin 5, Stockholm
 
 
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK