Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Weapons/Medals (11)

 
810424
814735
812006
816469
HUGO KÖLLER, kniv, tysk tillverkning, mässingsdetaljer, ...
Estimate: 800 SEK
7 hours 24 minutes left, 2020-09-23, 21:04
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 800 SEK
FLINTLÅSVAPEN, Nordafrika/Orienten, 1800-tal, stock i trä, ...
Estimate: 1 000 SEK
1 day left, 2020-09-24, 15:26
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 1 100 SEK
HATTAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, Sovjetunionen, ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2020-09-25, 10:44
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 500 SEK
BAJONETTER, 3 st, bestående av: 1 m/1874 för infanteriet, ...
Estimate: 3 000 SEK
3 days left, 2020-09-26, 17:16
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
 
814365
815970
816603
815165
ANDERS SUNNA, (Malmberget, född 1937), kniv, samearbete, ...
Estimate: 3 000 SEK
3 days left, 2020-09-26, 19:28
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 350 SEK
PLANSCHER, UNIFORMER MM (7). Bl.a. Berndotte Crown Prince ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2020-09-27, 10:27
Magasin 5, Stockholm
 
VAPENBÖCKER, 4 volymer, Kåa Wennberg "Svenska Böss- och ...
Estimate: 800 SEK
4 days left, 2020-09-27, 11:28
Drottninggatan 36, Malmoe
Bid: 500 SEK
DOLK, Schweiz, m/1943, underofficer, Elsener Schwyz ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2020-09-27, 11:32
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 850 SEK
 
815167
817193
815164
STICKERT, Frankrike, flygvapnet, portepé, gravyr på ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2020-09-27, 14:16
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 550 SEK
JAKTSTOL med paraply, lädersits, grönrutigt tyg, Made in ...
Estimate: 1 500 SEK
4 days left, 2020-09-27, 17:06
Magasin 5, Stockholm
Bid: 350 SEK
STICKERT, m/1930 för officer i flygvapnet Förgyllt ...
Estimate: 3 000 SEK
4 days left, 2020-09-27, 20:06
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 800 SEK
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK