Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next

Auctions Weapons/Medals (12)

724884
724870
724855
725966
Estimate: 2 000 SEK
21 hours 29 minutes left, 2020-01-21, 12:28
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 300 SEK
Estimate: 3 000 SEK
22 hours 11 minutes left, 2020-01-21, 13:10
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
Estimate: 1 500 SEK
1 day left, 2020-01-21, 15:50
Magasin 5, Stockholm
Bid: 550 SEK
DRÄKTVÄRJA, Mellaneuropa, 1700-talets slut,
fästet, ...

Estimate: 250 EUR
2 days left, 2020-01-22, 10:22
Södra kajen 14, Helsingfors

725685
725968
724894
721780
SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal, längd ca 26 cm
Estimate: 1 200 SEK
2 days left, 2020-01-22, 15:28
Makadamgatan 11, Helsingborg
Bid: 350 SEK
Estimate: 1 500 EUR
2 days left, 2020-01-22, 16:18
Södra kajen 14, Helsingfors
Bid: 700 EUR
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2020-01-22, 16:24
Magasin 5, Stockholm
Bid: 2 400 SEK
Estimate: 4 000 SEK
2 days left, 2020-01-22, 17:07
Magasin 5, Stockholm
Bid: 3 400 SEK

725840
726545
723779
723761
Estimate: 2 000 SEK
4 days left, 2020-01-24, 21:27
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
Estimate: 4 000 SEK
5 days left, 2020-01-25, 10:27
Magasin 5, Stockholm

SLAGLÅSGEVÄR, M/15-49, helstock i björk, längd 148 cm.
Estimate: 4 000 SEK
5 days left, 2020-01-25, 16:09
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 1 500 SEK
Estimate: 4 000 SEK
5 days left, 2020-01-25, 18:03
Geijersgatan 14, Gothenburg
Bid: 2 400 SEK

Showroom:
Lots per page:
Sort by:
Page:
Previous | Next