Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Weapons/Medals (9)

 
572516
572371
572366
570169
FASKINKNIV, svensk, m/1848, fäste i trä med läderband, ...
Estimate: 1 500 SEK
1 day left, 2018-09-20, 10:26
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 400 SEK
SLAGLÅSPISTOL, ca 1860/70, engelsk kavallerimodell, länkad ...
Estimate: 1 200 SEK
2 days left, 2018-09-21, 13:27
Baltzarsgatan 6, Malmoe
Bid: 2 400 SEK
SLAGLÅSREVOLVER, belgisk, ca 1850, kopia av Colt Pocket, ...
Estimate: 1 000 SEK
2 days left, 2018-09-21, 20:16
Baltzarsgatan 6, Malmoe
Bid: 3 200 SEK
TECKNINGAR/AKVARELL (1800-tal), (3), Militaria, bla Georg ...
Estimate: 2 000 SEK
4 days left, 2018-09-23, 17:09
Magasin 5, Stockholm
Bid: 850 SEK
 
573857
573136
573613
574653
FLORETTER, 1 par, märkta E Svalling, Eskilstuna, längd ca ...
Estimate: 800 SEK
6 days left, 2018-09-25, 12:28
Baltzarsgatan 6, Malmoe
Bid: 300 SEK
ORDENSSVÄRD, Tempel Riddare Orden, amerikanskt, klinga med ...
Estimate: 2 000 SEK
6 days left, 2018-09-25, 19:05
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 300 SEK
MILITARY PLATE. EBEN, Fredric von (after). The Swedish ...
Estimate: 3 000 SEK
6 days left, 2018-09-25, 21:13
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 500 SEK
SABEL, svensk, m/1899 för infanteriofficer, med portopé, ...
Estimate: 2 000 SEK
7 days left, 2018-09-26, 16:32
Magasin 5, Stockholm
 
 
574651
KASK, m/1887, för livgardesofficer, med plym, i ask
Estimate: 4 000 SEK
7 days left, 2018-09-26, 20:22
Magasin 5, Stockholm
 
 
 
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK