Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Weapons/Medals (7)

 
607017
606331
607223
607366
SABEL, svensk, m/1893 för officer vid kavalleriet, ...
Estimate: 2 000 SEK
12 hours 29 minutes left, 2019-01-19, 11:04
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, svenskt, signerat Wålberg, Stockholm (Anders ...
Estimate: 2 000 SEK
21 hours 37 minutes left, 2019-01-19, 20:12
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 000 SEK
KAMMARLADDNINGSGEVÄR, svenskt, m/1864, låsblecket stämplat ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2019-01-21, 20:06
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
DOLKAR, 2 st, orientaliska, med böjda klingor, längd ca 43 ...
Estimate: 1 800 SEK
4 days left, 2019-01-22, 12:20
Magasin 5, Stockholm
Bid: 300 SEK
 
608631
608689
608633
FASKINKNIV, svensk, m/1848, med träfäste, balja med 2 ...
Estimate: 1 000 SEK
7 days left, 2019-01-25, 13:18
Magasin 5, Stockholm
Bid: 450 SEK
SLAGLÅSPISTOL, tysk, ca 1840-tal, pipan märkt i silver F. ...
Estimate: 3 000 SEK
7 days left, 2019-01-25, 17:14
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 100 SEK
UNIFORM, svensk, m/1886, för kapten vid Intendenturkåren, ...
Estimate: 1 500 SEK
7 days left, 2019-01-25, 19:18
Magasin 5, Stockholm
 
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK