Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Weapons/Medals (6)

 
668874
669232
669160
668888
SABEL, modell 1889, sekelskifte 18-/1900, Österike-Ungern, ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2019-08-21, 12:03
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 750 SEK
FRIMURARSVÄRD, svenskt, 1900-talets första hälft, ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2019-08-21, 13:15
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
DHA, 1900-tal, Burma, klinga med punsad och graverad dekor ...
Estimate: 1 500 SEK
2 days left, 2019-08-21, 18:21
Magasin 5, Stockholm
Bid: 400 SEK
VÄRJA, daterad mellan 1818-1844, för infanteriofficer, ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2019-08-21, 20:02
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 550 SEK
 
668891
669468
VÄRJA, 1800-tal, Frankrike, sannolikt M1817 modifierad 1831 ...
Estimate: 2 000 SEK
2 days left, 2019-08-21, 21:56
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 700 SEK
REVOLVRAR, 2 st, kopia efter Colt Pocket 1849, längd ca ...
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2019-08-24, 20:12
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 200 SEK
 
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK