Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 

Auctions Weapons/Medals (7)

 
913070
914680
914686
914672
VÄRJA, för ämbetsman, 1900-tal, förgyllt mässingsfäste, ...
Estimate: 2 000 SEK
3 days left, 2021-05-10, 16:26
Magasin 5, Stockholm
Bid: 1 700 SEK
KANTINER, 2 st, 1900-talets början, för militärt bruk, en ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2021-05-10, 17:38
Magasin 5, Stockholm
Bid: 600 SEK
OFFICERSKANTINER, 2 st, 1900-talets början, m/98, för ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2021-05-10, 18:06
Magasin 5, Stockholm
Bid: 2 800 SEK
MATKÄRL, 2 st, 1900-talets början, för militärt bruk, ...
Estimate: 1 500 SEK
3 days left, 2021-05-10, 21:36
Magasin 5, Stockholm
Bid: 650 SEK
 
913172
915540
914562
LANS, svensk, m/1851 för Livgardet till häst, stålskodd ...
Estimate: 4 000 SEK
4 days left, 2021-05-11, 21:24
Garnisonsgatan 16, Helsingborg
Bid: 1 700 SEK
KNIV, "Svenska Permissionsbajonetten", F.M. Mattsson, Mora, ...
Estimate: 1 500 SEK
5 days left, 2021-05-12, 16:36
Slakthusgatan 22, Stockholm
Bid: 600 SEK
STICKERT, i form av käpp, 1900-tal, orientalisk, skuren ...
Estimate: 1 000 SEK
5 days left, 2021-05-12, 20:54
Drottninggatan 36, Malmoe
Bid: 400 SEK
 
 
 
 
Showroom:
Lots per page: 
Sort by: 
Page: 
Previous | Next
 
Stockholms Auktionsverk Online